Hidrolik Yük Asönsörü

Hidrolik Yük Asönsörü

Yük taşıma asansörü, adından da anlaşılabileceği üzere yük taşımak için kullanılan asansör tiplerinden biridir. İnsanların taşınması için kullanılan asansörlere oranla, hız ya da konfor gibi faktörler aranmaz. Yük taşıma asansörü genel olarak paletlerin, malzemelerin veya ev eşyalarının bina katları arasında taşınması için kullanılır. Yani konforlu ve hızlı olmasından çok, malzeme veya eşya taşıma kapasitesi daha önemlidir. Çoğunlukla alışveriş merkezleri, depolar ve fabrikalar gibi yük ve eşya taşımasının yoğun olduğu yerlerde ihtiyaç duyulur.
Yük taşıma asansörü kullanarak çok katlı binaların istediğiniz seviyelerine, bodrum katlarına veya asma katlara güvenli ve verimli bir şekilde erişim sağlamak mümkündür. Bu yük asansörleri 100 kilogramdan başlayarak 15.000 kilograma kadar varan ve daha da fazlasını taşıyabilecek kapasitede üretilebilirler. Tek kolonlu, dört kolonlu ya da çift kolonlu şeklinde veya makinalı ya da hidrolik tahrik sisteminde tercih edilebilirler.

Taşıyacağınız yüklerin çok büyük ağırlıklara çıkabilmesini ve taşıyacağınız yerin yüksekliğini düşündüğümüzde yük taşıma asansörlerinin en ağır koşullarda çalıştıklarını söylemek yanlış olmaz. İnsan asansörlerinde olduğu gibi yük taşıma asansörlerinde de bu yüzden farklı özellikleri barındıran asansörler kullanabilirsiniz.

Öne Çıkarılanlar

Hidrolik Yük Asönsörü

Yük taşıma asansörü, adından da anlaşılabileceği üzere yük taşımak için kullanılan as

Asansör Bakım Revizyonu

Asansörlerinizin yaşı 10 yılın üzerindeyse, bina kullanım amacınız değiştiyse, uzun bekleme ve sık arıza şi

Makina Dairesiz Asansör

Makine dairesiz asansörlerimiz özellikle daha yoğun yolcu trafiği olan ve daha yüksek ticari binalarda

Yorumlar

Her daim güler yüzlü ve hızlı servis ağı ile yardımcı olduğu için teşekkürler

Tarik Tamer

5 Yıldız

Uzman ekip, güler yüzlü hizmet anlayışı. Müşteri memnuniyeti odaklı kadro. Teşekkürler

Filiz Kocabıyık

5 Yıldız