Hakkımızda

Kardeş Asansör isimli işletmemiz 1989 yılından bu yana Aydın ilinin merkezinde asansör hizmetlerini en kaliteli ve profesyonel bir şekilde sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman tercih edilen işletmeler arasında bulunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak kendisine yer bulmaktadır. İşletme olarak sunduğumuz asansörlerimiz her zaman sağlam bir yapıya sahip olmakta ve en ufak bir problem dahi yaşanmaması sağlanmaktadır. Bünyemizde bulunan asansörler özel fren sistemlerine sahip olmakta ve olumsuz durumlarda otomatik olarak fren yapmakta ve durmaktadır. Asansörlerimizin tüm fren bakımları, halat bakımları ve elektronik bakımları işletmemizin profesyonel elemanları tarafından eksiksiz şekilde yapılmakta ve bu sayede sunulan hizmetin kaliteli olarak sunulması sağlanmaktadır.

İşletme olarak sunduğumuz asansör hizmetlerini her zaman en ucuz fiyatlar ile sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin hiç zorluk çekmeden hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır. Asansörlerimizin montaj işlemleri deneyimli elemanlarımız ile yapılmakta ve bu hizmetler esnasında her zaman kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Kullanılan malzemeler uzun araştırmalar sonucunda detaylı olarak seçilmekte ve satın alınmaktadır. Ayrıca sunduğumuz asansör hizmetleri her zaman garantimiz altında bulunmakta ve yaşanacak sorunlar işletmemiz tarafından ücretsiz bir şekilde karşılanmaktadır.

Sizlerin de bu şekilde kaliteli, garantili, uygun fiyatlı ve profesyonel bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Aydın asansör sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek memnun kalacağınız ve pişman olmayacağınız şekilde hizmet alabilirsiniz.

 

 

 

 
aydın asansörcü,aydın asansör montajı,aydın asansör bakım onarımı,aydın asansör  revizyonu,aydın modernizasyonu,aydın monşarj işleri,aydın asansör tamiri  yapanlar,aydın makina dairesiz asansör,aydın asansör bakım servisi,aydın asansör  bakım onarım işleri,aydın asansör montajı yapanlar,aydın asansör kurulumu,aydın asansör montajı,aydın asansör bakım onarımı,aydın asansör  revizyonu,aydın modernizasyonu,aydın monşarj işleri,aydın asansör tamiri  yapanlar,aydın makina dairesiz asansör,aydın asansör bakım servisi,aydın asansör  bakım onarım işleri,aydın asansör montajı yapanlar,aydın asansör kurulumu,aydın asansör montajı,aydın asansör bakım onarımı,aydın asansör  revizyonu,aydın modernizasyonu,aydın monşarj işleri,aydın asansör tamiri  yapanlar,aydın makina dairesiz asansör,aydın asansör bakım servisi,aydın asansör  bakım onarım işleri,aydın asansör montajı yapanlar,aydın asansör kurulumu,asansör montajı,asansör bakım onarımı,asansör  revizyonu,modernizasyonu,monşarj işleri,asansör tamiri  yapanlar,makina dairesiz asansör,asansör bakım servisi,asansör  bakım onarım işleri,asansör montajı yapanlar,asansör kurulumu,

Öne Çıkarılanlar

Engelli Asansörü

Engelli asansörleri,yaşlı, kilolu, engelli ve yürüme zorluğu çekenler için bina erişimin

Hidrolik Yük Asönsörü

Yük taşıma asansörü, adından da anlaşılabileceği üzere yük taşımak için kullanılan as

Makina Dairesiz Asansör

Makine dairesiz asansörlerimiz özellikle daha yoğun yolcu trafiği olan ve daha yüksek ticari binalarda

Yorumlar

Uzman ekip, güler yüzlü hizmet anlayışı. Müşteri memnuniyeti odaklı kadro. Teşekkürler

Filiz Kocabıyık

5 Yıldız

Her daim güler yüzlü ve hızlı servis ağı ile yardımcı olduğu için teşekkürler

Tarik Tamer

5 Yıldız